• Lombard

POŻYCZKI POD ZASTAW

Pożyczki pod zastaw są formą pożyczania pieniędzy pod zastaw przedmiotów posiadających określoną wartość, które stanowią zabezpieczenie dla udzielającego pożyczki. Dzięki temu skorzystać mogą z nich tylko te osoby, które posiadają na własność przedmioty posiadające określoną wartość, które mogą być przedmiotem zastawu.

Procedura przyznania pożyczki pod zastaw jest bardzo prosta. Mogą z nich skorzystać osoby, które nie posiadają zdolności kredytowej - w tym wypadku po prostu się jej nie sprawdza. Ustala się jedynie rodzaj zabezpieczenia pożyczki. Zazwyczaj pożyczki udzielamy na okres 30 dni. Jest to maksymalny czas, po którym zastawiony przedmiot staje się naszą własnością jeżeli klient przed jego upływem nie zgłosi się do nas po wykup zastawu. Oczywiście istnieje możliwość przedłużenia pożyczki, jednak trzeba to zrobić przed upływem wspomnianych 30 dni.

Oferujemy szereg udogodnień w związku ze spłatą kredytu

Przedłużenie umowy kredytu o kolejny miesiąc  – po opłaceniu kwoty prowizji,

Ratalna spłata kredytu – po opłaceniu kwoty prowizji można zmniejszyć kwotę kredytu i przedłużyć umowę o kolejny miesiąc,

Odroczenie płatności o 7 dni kalendarzowych bez opłat – prowizja zostanie doliczona przy zamknięciu lub przedłużeniu umowy,

Gwarancja trzech dni kalendarzowych – zastawiany przedmiot można odebrać do trzech dni po terminie zawartym w umowie.

 

SKUP ZŁOTA

Firma HandelCentrum zajmuje się także wyceną i skupem złota m.in. w postaci pierścionków, naszyjników, kolczyków i innej biżuterii.

Na kwotę jaką otrzymasz za przyniesione złoto składają się przede wszystkim dwa czynniki:

próba złota

waga złota

Oczywiście im lepszej próby jest złoto oraz im więcej waży, tym więcej pieniędzy będziemy mogli zaproponować. Jeżeli nie znasz próby złota ani jego wagi przynieś do nas - za darmo dokonamy wyceny.

Wycena jest realizowana w naszym lokalu przy ul. Długa 45 w Świdnicy LUB  ul. plac Wolności 3 w Bielawie  Jeżeli kogoś nie będzie satysfakcjonowała zaproponowana kwota zawsze można zrezygnować bez żadnych konsekwencji przed oddaniem złota do skupu.

Przy większych ilościach złota możliwa negocjacja cen.
Jedne z najwyższych cen w naszym regionie!